Banner_2

Prindi

Keskkonnasõbralik calmat® tehnoloogia

Keskkonnasõbralik calmat® tehnoloogia

calmat katlakivi muundaja on füüsikaline veetöötlemissüsteem.

Tavaliselt moodustavad kaltsiumi kristallid töötlemata vees takjataolisi struktuure (1). Need haakuvad üksteise külge ja moodustavad torudes tugevaid katlakivi setteid.

calmat juhtseade tekitab dünaamilisi kõrgsageduslikke elektroonilisi impulsse, mis edastatakse vette. Pärast töötlemist moodustavad kaltsiumi kristallid kepitaolisi struktuure (2). Sellise kujuga ei saa need enam üksteise külge haakuda ega setteid moodustada. Kahjutuid kristallkepikesi hoitakse vees hõljumas.
kalk_scale_arrow_grey Sel kujul uhatakse need välja torustikusüsteemi.


Kuna süsihape suudab siiski ainult lahustada “katlakivi katlakivi küljest”, jääb puhastatud metalltorudesse karbonaadi kaitsekiht. See hoiab ära korrosiooni tekkimise kõikidel metalltorudel.
kalk_scale_arrow_grey Torustikusüsteemi moodustub korrosiooni eest
kaitsev kaitsekiht.Kui töödeldud vesi väljub torustikust, viiakse katlakivi ikkagi hõljuvate osakestena välja. Kui köögis või vannitoas veetilgad ära kuivavad, jääb järele lubjapulber. Pole olemas teisi tugevaid setteid ega jääke, mida on nii lihtne niiske lapiga eemaldada.
kalk_scale_arrow_grey  Pole vaja enam kasutada tugevatoimelisi
puhastusvahendeid.Kuna calmat paigaldatakse torust väljapoole ning see ei puutu otseselt veega kokku, ei muutu ka vee keemiline koostis.
kalk_scale_arrow_grey Olulised mineraalid ja looduslikud elemendid jäävad inimorganismi jaoks alles. Toit ja joogid säilitavad oma loomuliku maitse.


Scale_Rust_Scale_Crystallization_thumb


Scale_Rust_Effects_thumb

 

Logo_BG

Katlakivi & roosteprobleem


   quality_logo_row.png


Flag_US Flag_ES Flag_FR Flag_DE Flag_IT Globe_Gray


Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok